Referanslarımız

WEB TASARIM REFERANSLARIMIZ

Referanslarımız arasında bir çok sektörden ve bir çok şehirden web tasarım ve yazılım çalışmalarımız olduğu gibi , otel , küçük-büyük işletmelerinde tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.

ats muşavirlik sitesi

ATS MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK

Ankara’da müşavirlik ve mühendislik firması olan,Çorum Stadyumu,Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fak. gibi bir çok büyük işe imza atmış olan ATS Mühendisliğin web sitesini gerekli istekleri doğrultusunda tamamlayıp teslim ettik.


Antalya Yapı Metal

Antalya’da büyük projelere imza atmış Antalya Yapı Metal çatı ve oluk sistemleri tedarikçisi firmalar arasında yer almaktadır. Antalya Yapı Metal web sitesini ziyaret ederek ilgili yapmış olduğumuz web sitesini ve logoyu inceleyebilirsiniz.


Dizayn Metal

Dizayn Metal

Türkiye Geneli Hizmet veren sayılı metal firmalarından olan dizayn metal ile olan iş birliğimizden dolayı site tasarımlarına ve yapım aşamalarına tam destek sağlamaktayız.Köklü ve sağlam temellere sahip Emrullah Güngör’e ait 5-6 sitede de çalışmalarımız olmuştur.


İnnova Duş Sistemleri

İn-nova Duş Sistemlerine ait ürün portföy tanıtımı ve yapmış olduğumuz kartvizit tanıtım sitesini inceleyebilirsiniz.


Koru Kamping

Koru kamp alanı için yapmış olduğumuz Koru kamping web sitesini ziyaret ederek ilgili çalışmaları inceleyebilirsiniz.Sitede belirli miktar ödeme alamadığımızdan dolayı rezervasyon seçeneğini iptal ettik.


Kadınca Fikir Blog

Alexa Rank sıralamasına girmiş ve Google Ad Sense reklam geliri sağlayan sosyal platformu ebru hanım için oluşturduk. Blog tamamen reklam getirisi olması açısından tasarlanmış temaya sahip.


Mimarlık Web Tasarım Hizmeti

Era Design

Afyon’da İç mimarlık üzerine kurulmuş olan Era Design profesyonel iç mimarlık hizmetleri vermektedir. Era Design için hazırlamış olduğumuz profesyonel gösterişli web tasarım hizmeti 2019 yılında Era Design sektör değişikli nedeniyle son bulmuştur. Referanslarımız arasında gösterebileceğimiz Era Design ile ilgili sunduğumuz hizmetin kalitesi açısından Erkan Bey’den bilgi alabilirsiniz.

BLOG KARAKEDİ

Müşterimiz Nihat bey için hazırlanmış profesyonel blog sitesi.


Türkiye Geneline Web Tasarım Hizmeti Vermekteyiz.

Antalya’dan Türkiye’nin 81 iline ve dünyanın bir çok ülkesine web tasarım hizmeti vermekteyiz.Daha Fazla Web Sitesi Referansı İçin Bizler ile İletişime Geçebilirsiniz. 07 Web Tasarım Bir Sitekurdu.net markasıdır.

Yaptığımız web tasarımları Sözleşmeli Ve Faturalı Olmak İle Birlikte dilendiği takdirde web sitesi paneline ulaşma imkanı , kullanıcıların içerik ekleyecekleri panel ile beraber teslim edilmektedir.